.

Bertiny Lázně ***

Bertiny Lázně ***

  • od 14.12.2017
    do 17.12.2017
  • 3 noci
  • od 14.12.2017
  • do 17.12.2017
  • stravování:polopenze
  • doprava:
od 4 440 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

V těsné blízkosti historického centra.

nezávazně objednat

V těsné blízkosti historického centra.


Popis ubytování

V těsné blízkosti historického centra.

Vybavení hotelu

Lázeňský komplex nabízí vše pro pohodlí - recepci, nekuřáckou restauraci Adéla, lázeňskou kavárnu s terasou, Denní bar, pizza restaurant Top-Spin – bowling bar s velkoplošnými obrazovkami. V objektu lázní dále najdete kadeřnictví, kosmetiku, pedikúru, manikúru, a knihovnu a hlavně komplexní Balneocentrum s vlastním rehabilitačním bazénem vč. masážních efektů. V areálu Bertiných lázní je široká nabídka sportovních aktivit za poplatek - tenis (venkovní kurty+hala), squash, fitness, úschovna kol. Navštívit můžete také tzv. Pergolu - restaurační zařízení mimo objekt lázní. V celé budově lázní je bezplatné WiFi připojení. Celková kapacita budovy Bertiných lázní je 186 lůžek.

Vybavení pokojů

V naší nabídce jsou zahrnuty pokoje I. kat. Klasik, všechny se sprchou, WC, SAT-TV, radiem, lednicí a telefonem s přímou volbou. Část dvoulůžkových pokojů má balkon nebo terasu. Apartmány (za příplatek), disponují navíc klimatizací a nápojem na přivítání.

Sport, relaxace, zábava

Procedury na bázi kombinace slatinných koupelí a zábalů s ručními masážemi, vodoléčebné procedury (podvodní, vířivé a perličkové koupele, přísadové koupele, vířivky horních a dolních končetin a střídavá nožní koupel v tzv. Kneippově chodníku). Dále se využívá laserové techniky, elektroléčby, parafinových zábalů a plynových injekcí, rehabilitační bazén, whirlpool pro osm osob s podvodní vířivou a perličkovou masáží, klasická sauna a parní lázeň včetně ochlazovacího bazénku, vodní lůžko Hydrojet pro intenzivn

Stravování

polopenze

Program

Nástupní den: individuálně
První služba: večeře

Pořádající CK: Czech holidays

Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.