.

Penzion PREMANTURA

  • dítě zdarma
  • od moře 400 m

Penzion PREMANTURA

  • od 25.09.2018
    do 30.09.2018
  • 5 nocí
  • od 25.09.2018
  • do 30.09.2018
  • stravování:snídaně
  • doprava:
od 4 930 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Hostel s pokoji pro 1–3 osoby se snídaněmi, nebo s za příplatek s polopenzí blízko pobřeží i pláží, s možností bezbariérového ubytování, pro osoby na vozíku. Hostel disponuje vodícími prvky pro nevidomé a je uzpůsoben pro pobyt rodin s dětmi.

nezávazně objednat

Hostel s pokoji pro 1–3 osoby se snídaněmi, nebo s za příplatek s polopenzí blízko pobřeží i pláží, s možností bezbariérového ubytování, pro osoby na vozíku. Hostel disponuje vodícími prvky pro nevidomé a je uzpůsoben pro pobyt rodin s dětmi.


Popis ubytování

Hostel s pokoji pro 1–3 osoby se snídaněmi, nebo s za příplatek s polopenzí blízko pobřeží i pláží je v docházkové vzdálenosti do přírodní rezervace Kamenjak. Přízemí je bezbariérové, pro osoby na vozíku, včetně ubytování.Hostel disponuje vodícími prvky pro nevidomé a je vybaven pro pobyt rodin s dětmi. Blízko hostelu je bezbariérová pláž, zdarma pro hosty ZTP a jejich doprovod, ostatní platí na pláži symbolický poplatek. Další pláže v Premantuře jsou zdarma. U blízkého kempu je malá písečná pláž. Pobřeží s oblázkovými plážemi přírodní rezervace Kamenjak má délku 22 km, nejzazší bod mysu je jen 4 km vzdálen od vstupu do rezervace. Zpoplatněn je vjezd autem do přírodní rezervace, cyklisté a pěší vstupné neplatí. Pokoje jsou čisté a prostorné, milý personál vychází vstříc požadavkům klientů. Pokoje pro 1–3 osoby jsou prostorné a světlé. Některé pokoje mají rozkládací přistýlku pro 3. osobu. Vzhledem k ceně a přístupnosti moře jde alternativu pro mladé rodiny, páry a trojice, pro milovníky přírody a turisty, Rodiče se staršími dětmi mohou obývat dva pokoje vedle sebe.

Vybavení hotelu

recepce, bezbariérové okolí i přízemí hostelu, Wi‑Fi zdarma, parking, uzavřená zahrada s travnatým
i dlážděným povrchem, houpačky, prolézačky, dvorana, parkoviště, posezení, trávníky k svobodnému pohybu dětí; café bar s terasou, jídelna, víceúčelový sál, úschovna zavazadel, trezor na recepci

Vybavení pokojů

1/1 jednolůžkový pokoj ( pouze na vyžádání a po potvrzení CK), dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (rozkládací křeslo), balkón, WC v koupelně, úložné prostory, lůžka, noční stolky

Vzdálenost od moře

400 m od moře a bezbariérové pláže, 550 m městská pláž, 1000 m vchod do přírodní rezervace Kamenjak

Vzdálenost od centra

700 m restaurace, obchody, směnárna, 9 km od centra Puly, 800 m od stanice městského autobusu do Puly

Stravování

snídaně : vlastní vaření

Proč právě sem

Překrásná panenská příroda rezervace Kamenjak, vodní jeskyně, maják, oblázkové pláže, blízko z ČR

Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.