.

Apartmány MELITA ROBINSON Pašman **

  • od moře 10 m

Apartmány MELITA ROBINSON Pašman **

  • od 06.10.2018
    do 13.10.2018
  • 7 nocí
  • od 06.10.2018
  • do 13.10.2018
  • stravování:vlastní
  • doprava:
od 18 290 Kčcena za apartmán
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Exkluzívně v CK FEDE - plně vybavený domek 10 m od moře k romantické dovolené na ostrově Pašman, u letoviska Kraj, stranou od civilizace všedních dnů, otevřené moře..

nezávazně objednat

Exkluzívně v CK FEDE - plně vybavený domek 10 m od moře k romantické dovolené na ostrově Pašman, u letoviska Kraj, stranou od civilizace všedních dnů, otevřené moře..


Popis ubytování

Nádherná poloha dvoupodlažního domu v zahradě na pobřeží na odvrácené straně ostrova, s výhledy na širé moře, jej předurčuje k pobytu v úzkém sepětí s přírodou, mořem, sluncem. Melita slouží k odpočinku, rozjímání i inspiraci. Možné jsou výlety po spojených ostrovech Pašman a Ugljan, koupání, rybaření, volnost, ekologické prostředí. Ideální jako příležitost k romantické dovolené, hlubokému prožitku volného moře a středomořské flóry. Doporučujemei majitelům člunů, kol. Psi jakékoli rasy a velikosti jsou vítáni. Pronajímá se celý dům. Lékař, obchod, pošta, restaurant a další sužby nejsou přímo v místě, ale v 3 km vzdáleném letovisku Kraj. Je třeba počítat s cca 250 m chůze se zavazadly od zaparkovaného vozu. Ubytování skýtá naprostou intimitu a bezpečí, v blízkosti je několik domků, pobřeží lemují překrásné divoké pláže bez běžného provozu.Dům je velmi brzy obsazen, v nabídce jsou i další domy podobného charakteru. Doporučujeme vlastní dopravu, autobusová doprava je možná do Biogradu na Moru, odkud následujie individuálně trajekt na ostrov Pašman, v přístavu bude očekávat majitel s vozem k lokálnímu transferu.

Vybavení apartmánů

parkovací místo cca 250 m od domku, gril, venkovní solární sprcha po slunění, zastřešená terasa s posezením a výhledem na moře, tekoucí voda, elektřina, plyn

Vybavení apartmánů

QUINTO 5: přízemí - kompletně vybavená kuchyně s lednicí a mrazákem, jednolůžkový pokoj, velký obývák se sedací soupravou, jídelním koutem, koupelna s WC, velká zastřešená venkovní terasa k posezení, s výhledem na moře, gril; v patře - WC, 2 dvoulůžkové pokoje - každý s terasou a posezením, vnější schodiště - pohled moře

Vzdálenost od moře

10 m od vlastní pláže

Vzdálenost od centra

50 m nejbližší soused, 3 km od města Pašman, 2 km od centra města Kraj

Stravování

vlastní : vaření v apartmánu

Proč právě sem

Velmi klidné místo,nádherná příroda, možnost výletů, komorní prostředí, volnější pláže, průzračná voda, výborné klima

Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.