.

Apartpenzion ADRIAHAUS ***

  • dítě zdarma
  • od moře 60 m

Apartpenzion ADRIAHAUS ***

  • od 08.09.2018
    do 15.09.2018
  • 7 nocí
  • od 08.09.2018
  • do 15.09.2018
  • stravování:snídaně
  • doprava:
od 13 990 Kčcena za apartmán
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Oblíbený apartpenzion s polopenzí a bazénem, autobusová doprava možná za příplatek, atraktivní poloha uprostřed národních parků.

nezávazně objednat

Oblíbený apartpenzion s polopenzí a bazénem, autobusová doprava možná za příplatek, atraktivní poloha uprostřed národních parků.


Popis ubytování

Apartpenzion má rodinnou a přívětivou atmosféru. V okolí jsou kamenité, oblázkové i místy písčité pláže, léčivá bahna s minerály. Výhled je do Novigradského zálivu. Penzion s bazénem, privátní pláž, polopenze a klidné místo, to jsou atributy pohodové dovolené pro rodiny či pro dvojice. V okolí jsou cyklotrasy a 3 Národní parky (ostrovní NP Kornati, skalní NP Paklenica, jezerní NP Plitvická jezera, o něco níže nádherný 4.NP Krka u Omiše). Doporučujeme spíše pro vlastní dopravu, doprava autobusem je možná, doprava v místě pak komplikovaná, je však možné čas trávit na výletech v kombinaci s relaxací v místě, rovněž je možné si domluvit lokální transfery s majitelem penzionu. Velkou výhodou je privátní pláž,bazén, blízkost moře a snídaňové menu. Penzion je situován v klidné části Boliči - Čiker, přibližně 1 800 m od obce Posedarje s tržištěm, bankou, obchody, kavárnami, restaurací, přístavem a pěknou městskou oblázkovou pláží, písečnou pláží i s léčivými blaty. Majitelé vedou penzion v přátelské a milé atmosféře. V Posedarje je vyhlášená pršutárna a výrobna olivového oleje, nedaleko je rušný Zadar, nádherný Nin, písečné pláže Sabunike, velmi zajímavý ostrov Pag, Zaton. Doporučujeme vaší pozornosti pro výhodnou kombinaci nízké ceny a kvalitních služeb i komfortu ubytování.

Vybavení pensionu

snídaňová restaurace, terasy, bazén – sladká voda, stolní tenis, zahrada a parking, posezení u krbu, stojan s chlazenou vodou, privátní štěrkopísková pláž/ skluzavka/ terasy na slunění, Wi-Fi připojení, klimatizace, mořské kajaky za příplatek, výlety za příplatek přímo z penzionu

Vybavení pokojů

jednoduše, účelně vybavené apartmány pro 2 - 6 osob, pokoje pro 2 - 5 osob, klimatizace, terasa, TV/SAT, lednice, příslušenství, varná konvice, u apartmánů – kuchyňský kout
Apartmány:
MONO 2/3: studio s ložnicí, obývací i kuchyňskou částí
BILO 2/3/ 4: ložnice, obývák s kuchyňskou částí, 1 – 2 přistýlky
TRILO 4/5/6: 2 ložnice, 1-2 přistýlky v obýváku, kuchyňský/ jídelní kout
pokoje:
1/2, 1/3 pokoje: 2 – 3 lůžka

Vzdálenost od moře

60 m privátní štěrková pláž

Vzdálenost od centra

1500 m Posedarje, restaurace, obchody,tržnice,směnárna, pošta, 20 km Zadar - nemocnice

Vzdálenost od moře

2500 m písečná pláž a léčivá blata

Stravování

snídaně : rozšířená kontinentální snídaně

Proč právě sem

výhodná cena, aktivní dovolená - bazén, Národní parky, privátní pláž, kvalitní služby

Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.