.
-10 %first minute
Apartpenzion ADRIAHAUS ***

-10 %first minute
  • od moře 50 m

Apartpenzion ADRIAHAUS ***

  • od 07.08.2021
    do 14.08.2021
  • 7 nocí
  • od 07.08.2021
  • do 14.08.2021
  • stravování:polopenze
  • doprava:vlastní
7 790 Kč
od 7 010 Kčcena za osobu
nezávazně objednat

Oblíbený apartpenzion s bazénem. Jeho atraktivní poloha mezi nejznámějšími Chorvatskými NP zaručuje dovolenou plnou zážitků a odpočinku.

nezávazně objednat

Oblíbený apartpenzion s bazénem. Jeho atraktivní poloha mezi nejznámějšími Chorvatskými NP zaručuje dovolenou plnou zážitků a odpočinku.


Popis ubytování

Apartpenzion má rodinnou a přívětivou atmosféru. V okolí jsou kamenité, oblázkové i místy písčité pláže a také léčivá bahna s minerály. Výhled z domu je na Novigradský záliv. Penzion disponuje velkým bazénem, který je klientům k dispozici zdarma, dále také privátní pláží. Adriahaus je klidné místo ideální ke strávení pohodové. V okolí jsou cyklotrasy a 3 Národní parky (ostrovní NP Kornati, skalní NP Paklenica, jezerní NP Plitvická jezera, o něco níže nádherný 4.NP Krka u Omiše). Doporučujeme spíše pro vlastní dopravu, doprava autobusem je možná, doprava v místě pak komplikovaná, je však možné čas trávit na výletech v kombinaci s relaxací a koupáním. Rovněž je možné si domluvit lokální transfery s majitelem penzionu. Velkou výhodou je nabídka výborné polopenze. Penzion je situován v klidné části Boliči - Čiker, přibližně 1 800 m od obce Posedarje s tržištěm, bankou, obchody, kavárnami, restaurací, přístavem a pěknou městskou oblázkovou pláží, písečnou pláží i s léčivými bláty. V Posedarje je vyhlášená pršutárna a výrobna olivového oleje, nedaleko je rušný Zadar, nádherný Nin, písečné pláže Sabunike, velmi zajímavý ostrov Pag, Zaton. Doporučujeme vaší pozornosti pro výhodnou kombinaci nízké ceny a kvalitních služeb i komfortu ubytování. Od majitelů je možné si zapůjčit za poplatek kajak kola a další sportovní vybavení. Penzion pořádá hudební večery s karaoke párty a je zde také nabídka výletů.

Vybavení pensionu

restaurace, velká terasa, uzavřená zahrada, sladkovodní bazén, stolní tenis, parkoviště, grill, privátní štěrkopísková pláž, skluzavka do moře, terasy na slunění, Wi-Fi připojení, klimatizace

Vybavení pokojů

příslušenství, kuchyňský kout, TV/SAT, klimatizace, balkón anebo terasa

MONO 2/3: studio s manželskou postelí s možností přistýlky, kuchyně i ložnice v jedné místnosti
BILO 2/3/4: ložnice s manželskou postelí, možná 1 anebo 2 přistýlky v ložnici a nebo v obývací části
TRILO 4/5/6: ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s 1 anebo 2 přistýlkami
1/2, 1/3 pokoje: dvoulůžkový a nebo třílůžkový bez kuchyně

Vzdálenost od moře

50 m privátní štěrková pláž

Vzdálenost od centra

1500 m Posedarje, restaurace, obchody,tržnice,směnárna, pošta, 20 km Zadar - nemocnice

Vzdálenost od moře

2500 m písečná pláž a léčivá blata

Stravování

polopenze : snídaně - bufetové, večeře - servírové jednotné menu

Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.