.

Rezort VELARIS - Hotel Amor ****

  • od moře 30 m

Rezort VELARIS - Hotel Amor ****

  • od 14.10.2018
    do 21.10.2018
  • 7 nocí
  • od 14.10.2018
  • do 21.10.2018
  • stravování:vlastní
  • doprava:
od 12 390 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

V zálivu Vela Luka v rezortu Velaris stojí moderní hotel Amor a zrestaurovaná rakouskouherská výpravná vila Vela Luka. Hosté obou sousedících hotelů mají možnost využívat identické hotelové služby.

nezávazně objednat

V zálivu Vela Luka v rezortu Velaris stojí moderní hotel Amor a zrestaurovaná rakouskouherská výpravná vila Vela Luka. Hosté obou sousedících hotelů mají možnost využívat identické hotelové služby.


Popis ubytování

V zálivu Vela Luka, v rezortu Velaris stojí moderní hotel Amor a zrestaurovaná Villa Vela Luka. Hosté obou sousedících hotelů mají možnost využívat identické hotelové služby. Hosté mohou využít naši autobusovou dopravu do Splitu do trajektového přístavu, zakoupí si palubní jízdenku u výstupu z lodi v Supetaru lze využít hotelový transfer. Hotel Amor je moderní hotel s velkoryse řešeným interiérem a komfortně vybavenými pokoji. Zde se bude líbit i náročným klientům, kteří mají zájem o komplexní služby, wellness hotelové služby a výbornou chorvatskou i mezinárodní kuchyni.

Vybavení hotelu

klimatizace, recepce, směnárna, 2 restaurace, internet point, restaurace á la carte, aperitiv/ snack bar, sluneční terasy, venkovní bazén, služby za poplatek: Wi Fi, wellness - hydromasážní bazén, infra/ klasická sauna, fitness, masáže, kosmetika, v rámci rezortu - tenisové kurty, stolní tenis, bowling, škola windsurfingu, půjčovna vodních skútrů/ šlapadel, potápěčská základna

Vybavení pokojů

klimatizace, fén, TV/SAT, telefon, internet/ Wi-Fi připojení za příplatek, minibar, trezor, balkón/bez balkónu, strana moře/strana park, pokoje pro 2-3 osoby, rodinné suity pro 4 osoby, B - balkón/ O -  bez balkónu, PS - strana park /SS - strana moře
1/2 SUPERIOR - dvoulůžkový pokoj:
hotel AMOR – SSO/ SSB/ PS/PSB s možno přistýlkou I bez přistýlky; VELA LUKA – SSO bez přistýlky/ SS a SSB s přistýlkou
1/4 SUITE - dvoulůžková ložnice, obývák - rozkládací pohovka, balkón; AMOR – PSB, VELA LUKA - SSB

Vzdálenost od centra

1000 m od centra

Vzdálenost od moře

30 m - 80 m oblázková pláž, slunečníky a leátka za příplatek

Stravování

vlastní

Proč právě sem

komfortní ubytování * nadstandartní služby * stálé ostrovní klima

Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.