.

Hotel Il Gattopardo ****

  • od moře 250 m

Hotel Il Gattopardo ****

  • od 07.08.2021
    do 14.08.2021
  • 7 nocí
  • od 07.08.2021
  • do 14.08.2021
  • stravování:polopenze
  • doprava:vlastní
od 18 390 Kčcena za osobu
nezávazně objednat

Hotelový komplex s několika bazény leží v prostorné zahradě plné zeleně, pouhých 250 m od písčité pláže Cava del Isola. Nedaleko se nachází záliv Citara s největším termálním parkem Poseidonovy zahrady.

nezávazně objednat

Hotelový komplex s několika bazény leží v prostorné zahradě plné zeleně, pouhých 250 m od písčité pláže Cava del Isola. Nedaleko se nachází záliv Citara s největším termálním parkem Poseidonovy zahrady.


Popis ubytování

Hotelový komplex s několika bazény leží v prostorné zahradě plné zeleně, pouhých 250 m (cca 150 m a cca 50 schodů) od písčité pláže Cava del Isola. Nedaleko se nachází záliv Citara s největším termálním parkem Poseidonovy zahrady. Hotel, tvořen hlavní budovou a přilehlými vilkami rozmístěnými v zahradě nebo u bazénu, má k dispozici 72 pokojů.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, bar, pizzerie, sauna, výtah v hlavní budově, malý konfereční sál, TV místnost, internet a WIFI připojení v recepci, parkoviště, vlastní lázeňské zařízení a kosmetické centrum, hotelový svoz do centra Foria a na pláž Citara, velká zahrada a vinice s malým vinným sklípkem

Vybavení pokojů

příslušenství, SAT-TV, telefon, trezor, fén, centrální topení a klimatizace, minibar, balkon nebo terasa, některé jsou umístěné v zahradě.

Ekonomy pokoje - cca 14 m2, max. 2 osoby, jsou dokonalým řešením pro low‐cost pohostinnost. Nachází se v přízemí mezi vinicemi, bazénem a tenisovým kurtem a mají stolkem a židlemi vybavenou terásku pro příjemné chvíle odpočinku. Často mají pouze vstupní francouzské dveře a menší okno.

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vhodné pro rodinné pobyty, neboť některé mohou ubytovat až 4 osoby s funkční palandou. S rozlohou přibližně 16 m² se nacházejí v hlavní budově nebo mezi vinicemi, bazénem a tenisovým kurtem. Mají manželskou postel (na vyžádání 2 samostatné postele) a některé třetí rozkládací pohovku. Všechny nabízejí útulnou terasu nebo balkón vybavený stolem a židlemi.

ZA PŘÍPLATEK:
Superior s výhledem na moře s manželskou postelí a výhledem na moře přináší maximálního pohodlí. Krásné pokoje s výhledem na moře jsou ideálním řešením pro plné užívání pobytu v hotelu Gattopardo Terme & Beauty Farm. Mohou pohodlně ubytovat až 3 osoby. Pokoje jsou světlé a prostorné s rozlohou cca 25 mq se nachází v hlavní budově mezi prvním a třetím patrem. Hosté mohou relaxovat a vychutnat si nádherný výhled na moře z prostorného balkónu vybaveného pohodlnými lehátky. Tato nadstandardní typologie ubytování poskytuje rychlovarnou konvici, župan, pantofle a plážový ručník.

Sport, relaxace, zábava

venkovní sladkovodní bazén, venkovní železitý termální bazén, venkovní Kneippovy lázně, vnitřní železitý termální bazén, vnitřní termální bazén, vnitřní vířivka, turecké lázně, terasy s lehátky a slunečníky, tenisový kurt, sportovní hřiště, dětský kout, ping pong

Vzdálenost od centra

1 km Forio

Vzdálenost od moře

250 m pláž Cava dell´Isola, 150 m + cca 50 schodů

Stravování

polopenze : snídaně - bufetová, večeře - servírovaná – výběr z menu, talířek s předkrmem a zeleninou

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.