.

Jóga na ostrově Ischia ***

  • od moře 80 m

Jóga na ostrově Ischia ***

  • od 11.10.2019
    do 18.10.2019
  • 7 nocí
  • od 11.10.2019
  • do 18.10.2019
  • stravování:polopenze
  • doprava:
od 12 490 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Jógový a wellness pobyt na krásném ostrově Ischie. Těšit se můžete na jedinečnou kombinaci praktických a teoretických informací, které vám pomohou najít rovnováhu díky propojení více úrovní (fyzické, mentální, emocionální a spirituální). Ubytování v hotelu Mareco ***

nezávazně objednat

Jógový a wellness pobyt na krásném ostrově Ischie. Těšit se můžete na jedinečnou kombinaci praktických a teoretických informací, které vám pomohou najít rovnováhu díky propojení více úrovní (fyzické, mentální, emocionální a spirituální). Ubytování v hotelu Mareco ***


Popis ubytování

Jógový a wellness pobyt na krásném ostrově Ischie

Těšit se můžete na jedinečnou kombinaci praktických a teoretických informací, které vám pomohou najít rovnováhu díky propojení více úrovní (fyzické, mentální, emocionální a spirituální).

Pečování o sebe a poznáváním nepoznaného si rozšíříte obzory a o zážitky a prožitky nebude nouze. Zároveň budete mít prostor si odpočinout v termálních lázních a nabrat novou energii.

Začněte den ranní meditaci a cvičením dynamičtější Vinyasa jógy, při které se klade důraz na spojení dechu s pohybem za doprovodu příjemné hudby, která umocní potěšení z pohybu a protažení svalů.

Dále se můžete těšit na večerní povídání a zajímavé mini‐workshopy zaměřené na různá témata z oboru výživy, psychosomatiky, filozofie jógy (mini‐workshopy nejsou součástí balíčku, zpoplatněné na místě). Naučíte se jak praktikovat meditaci, dechová cvičení, vizualizace, pozitivní afirmace ale i principy zdravého pohybu.

Kdo dnes nemá bolesti zad? Podíváme se spolu na krátké a účinné sestavy, které můžete praktikovat denně a docílit harmonického pohybu a pružnosti.

Máte v hlavě zmatek z nepřeberného množství informací v oblasti výživy? Naučte se správně stravovat a skončete již jednou pro vždy s dietami.

Nevíte jak na meditaci a v dnešním uspěchaném životním stylu nemáte čas? Naučíme vás jak se relaxovat během krátké chvíle třeba i v metru či vlaku.

Vaši průvodkyní na cestě k poznání a relaxaci bude Blanka Campbell, diplomovaná nutriční terapeuta a certifikovaná lektorka jógy. Blanka propojuje vědecké poznatky z oboru výživy a předává je vášnivě v jednoduché a zábavné formě. Její specializací jsou gastrointestinální a hormonální nerovnováhy a emocionální přejídání. Ve svých lekcích jógy Blanka ráda kombinuje zábavné a hravé sestavy s důrazem na propojení dechu a prožitkem přítomného momentu. V meditacích ráda zapojuje vizualizace.

Ubytování Hotel Mareco ***

Jedná se o velmi příjemný hotel nabízející skvělé podmínky pro tento typ pobytu: krásné prostorné terasy s výhledem na moře vhodné pro cvičení, klidná pozice daleko od dopravního ruchu, zahrada pro relaxaci duše, v těsné blízkosti 2 písečné pláže, moře jen 80m od hotelu, pro večerní procházky do historického centra městečka Forio jen 10min pěší chůze. Venkovní bazén, vnitřní teplý bazén. Možná změna ubytování vyhrazena.

Konání se podmiňuje min. počtem 15 účastníků.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, snack bar, prostorné vybavené terasy s panoramatickým výhledem na moře, zahrádka

Vybavení pokojů

příslušenství, TV, trezor, klimatizace (15.6.-15.9.), mini bar, Wi-Fi připojení zdarma
Standard: pokoje v přízemí nebo na terase u bazénu

Sport, relaxace, zábava

vnitřní teplý bazén 31-32°C s kaskádou a hydromasáží, venkovní minerální bazén o venkovní teplotě

Vzdálenost od centra

800 m Forio

Vzdálenost od moře

80 m od moře, 200 m od písečné pláže Chiaia, 350 m od písečnépláže San Francesco

Stravování

polopenze : snídaně - bufetové, večeře - servírovaná – výběr z menu, salátový bufet, dezert nebo ovoce

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.