.

Hotel Cartaromana ***

  • od moře 600 m

Hotel Cartaromana ***

  • od 13.10.2018
    do 20.10.2018
  • 7 nocí
  • od 13.10.2018
  • do 20.10.2018
  • stravování:polopenze
  • doprava:
od 8 590 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Hotel s překrásným výhledem na Aragonský hrad má výhodnou polohu, jelikož se nachází na klidném, ale zároveň centrálním místě.

nezávazně objednat

Hotel s překrásným výhledem na Aragonský hrad má výhodnou polohu, jelikož se nachází na klidném, ale zároveň centrálním místě.


Popis ubytování

Hotel, tvořen několika terasovitě seskupenými budovami, které jsou orientované směrem k moři, leží cca 600 m od centra Ischia Ponte a Aragonského hradu. Ve stejné vzdálenosti se nachází nejbližší pláž Pescatori, pro sportovně založené je možné sestoupit k moři (oblázkovo/kamenný přístup) po soukromé hotelové cestičce, doporučujeme vhodnou obuv do vody. Nedaleko také najdete pláž Cartaromana, jež je známá termálními prameny, které vyvěrají do moře a je odtud krásný výhled na Aragonský hrad. Autobusová zastávka, potraviny a novinový stánek/tabák leží pár kroků od hotelu.

Vybavení hotelu

recepce, bar, restaurace, bar, restaurační hala, Wi-Fi připojení zdarma, venkovní terasy s okouzlujícím výhledem na Aragonský hrad, 3 termální bazény: velký venkovní, menší venkovní a vnitřní s hydromasážními tryskami.

Vybavení pokojů

příslušenství, telefon, TV, fén, stropní ventilátor
Na vyžádání za příplatek možnost pokoje COMFORT - prostorné pokoje vhodné i jako rodinné, na vyžádání za příplatek klimatizace, mini bar a výhled na moře

Sport, relaxace, zábava

3 termální bazény: velký venkovní, menší venkovní a vnitřní s hydromasážními tryskami, 2 tenisová hřiště

Vzdálenost od moře

600 m písečná pláž Pescatori

Vzdálenost od centra

600 m Ischia Ponte

Stravování

polopenze : snídaně - kontinentální bufetové, večeře - jídelní lístek nabízí pokrmy z čerstvých ryb Ischia Ponte včetně slavného ischitánského králíka, tradiční sladkosti

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.