.

Hotel Giardino delle Ninfe ***

  • od moře 100 m

Hotel Giardino delle Ninfe ***

  • od 31.07.2021
    do 07.08.2021
  • 7 nocí
  • od 31.07.2021
  • do 07.08.2021
  • stravování:polopenze
  • doprava:vlastní
od 14 290 Kčcena za osobu
nezávazně objednat

Hotel leží v zálivu Cartaromana a mezi jeho přednosti patří především vynikající středomořská kuchyně, poloha přímo nad mořem a nádherný výhled na Aragonský hrad a moře.

nezávazně objednat

Hotel leží v zálivu Cartaromana a mezi jeho přednosti patří především vynikající středomořská kuchyně, poloha přímo nad mořem a nádherný výhled na Aragonský hrad a moře.


Popis ubytování

Hotel leží v zálivu Cartaromana a mezi jeho přednosti patří především vynikající středomořská kuchyně, poloha přímo nad mořem a nádherný výhled na Aragonský hrad a moře. Díky své poloze, dovoluje hostům využívat privátního sestupu po schůdcích z hotelové zahrady přímo na soukromou plážičku s kameny a pískem, kde je vybavené molo s lehátky a slunečníky (za povinný příplatek). Hotel disponuje 31 pokoji, které se nachází v hlavní a vedlejší budově "La Fenice", kde jsou pokoje standard i superior (cca 250 m pěšky po schodech - cca 70 schůdků do nejvýše umístěných pokojů). Součástí hotelu je krásná zahrada „Termální a relaxační park”, která nabízí různé termální bazénky s hydromasáží, s relaxační zónou s lehátky a slunečníky, anglický trávník. Termální park a plážový servis je garantován s ohledem na předpověď počasí. Klubové předplatné pláže a termálního parku se hradí přímo hotelu (v období 1.6.-23.7. a 1.9.-30.9. poplatek 10 Euro/os./den, v období 23.7.-31.8. poplatek 15 Euro/os./den)

Vybavení hotelu

klimatizované společenské haly, TV, bar, internet point a Wi-Fi připojení za poplatek, hotelová restaurace s venkovním a vnitřním sálem s panoramatickou prostornou terasou, panoramatické terasy, prostorná zahrada s lehátky a slunečníky, privátní hotelová pláž s pískem a kameny vybavená slunečníky a lehátky (za povinný příplatek)

Vybavení pokojů

příslušenství, fén, TV, telefon, klimatizace, trezor, Wi-Fi připojení za poplatek, všechny s terasou nebo balkonem jsou rozmístěné v hlavní budově a v budově La Fenice, dělí se do tří typologií – pokoje standard s výhledem do zahrady, standard s částečným výhledem na moře (za příplatek) a pokoje superior s přímým výhledem na moře a minibarem (za příplatek).

Sport, relaxace, zábava

bazénky s termální vodou umístěné v zahradě (každodenní výměna vody s velkým obsahem síry a železa), masážní kaskády, nové centrum krásy „Il Ninfario” za poplatek (vnitřní termální bazén s hydromasáží, inhalace, aerosol, turecká lázeň). Termální park a plážový
servis je garantován s ohledem na předpověď počasí. Klubové předplatné pláže a termálního parku se hradí přímo hotelu (v období 1.6.-23.7. a 1.9.-30.9. poplatek 10 Euro/os./den, v období 23.7.-31.8. poplatek 15 Euro/os./den)

Vzdálenost od centra

1 km Ischia Ponte

Vzdálenost od moře

100 m cca 30-70 schodů k moři (podle umístění pokojů) - molo, které je vybavené slunečníky a lehátky (za povinný poplatek)

Stravování

polopenze : snídaně – bufetové, salátový bar, výběr z menu. Možnost vegetariánské kuchyně či výběru a la carte.

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.