.

Hotel MEDITERRANEO a DEPENDANCE ****

  • od moře 1 km

Hotel MEDITERRANEO a DEPENDANCE ****

  • od 23.09.2017
    do 30.09.2017
  • 7 nocí
  • od 23.09.2017
  • do 30.09.2017
  • stravování:polopenze
  • doprava:
od 22 190 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Příjemný hotelový komplex s nádhernou zahradou a termálními bazény se nachází na klidném místě cca 1 km od pláže Citara a Poseidonových zahrad.

nezávazně objednat

Příjemný hotelový komplex s nádhernou zahradou a termálními bazény se nachází na klidném místě cca 1 km od pláže Citara a Poseidonových zahrad.


Popis ubytování

Hotelový komplex tvořen budovou s recepcí a dalšími budovami se nachází v udržované privátní zahradě s raritními exempláři tropických a subtropických rostlin. Pláž Citara (svoz v časových intervalech zdarma) a známé Poseidonovy zahrady jsou vzdálené cca 1 km od ubytování, centrum městečka Forio leží cca 1,5 km od komplexu. Hotel nabízí kromě standardních pokojů, pokoje v dependančních budovách (Villa Ignazio a Chalet de los Agrumi), které se nachází v samostatných budovách mimo zahradu hotelového areálu (cca 250 - 800 m od recepce) a jsou ideální pro klienty, kteří hledají ubytování za nižší ceny a přitom využívat služeb hotelu.

Vybavení hotelu

restaurace s open air posezením, snack bar, piano bar, zahrada o výměře více jak 20 000 m2, sluneční terasa vybavená lehátky a slunečníky (možnost časné rezervace lehátka za poplatek), společenská místnost, VLAN připojení, Wireless internet, dětské mini hřiště, hlídání dětí za příplatek na vyžádání, hudební večer, svoz v časových intervalech na pláž Citara zdarma, 2 venkovní termální bazény, venkovní Kneippův bazén

Vybavení pokojů

DEPENDANCE ***:
pokoje v samostatných budovách mimo zahradu hotelového areálu, Villa Ignazio a Chalet de los Agrumi), vzdálené cca 250-800 m od recepce. Klienti mohou využívat veškerých služeb , které hotel Mediterraneo nabízí, výhodou jsou nižší ceny oproti ubytování v hotelovém areálu.
HOTEL MEDITERRANEO ****
Standard: pokoje rozmístěny v zahradě (cca 300 m od recepce), v patrových či přízemních budovách nebo bungalovech, mají příslušenství, TV, telefon, klimatizace a trezor (za příplatek)
Superior (za příplatek): pokoje v budově s recepcí a v budovách v těsné blízkosti recepce, mají příslušenství, TV nebo LCD/SAT-TV, minibar, trezor, fén, klimatizace, telefon, výhled do zahrady

Sport, relaxace, zábava

2 venkovní termální bazény, venkovní Kneippův bazén, 1 krytý termální bazén s různými teplotami vody (26-38°C), termální a beauty centrum La Ninfea

Vzdálenost od moře

1 km pláž Citara (svoz v časových intervalech zdarma)

Vzdálenost od centra

1.5 km Forio

Stravování

polopenze : snídaně - formou bufetu, večeře - servírované, výběr z několika menu, salátový bufet

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.