.

Hotel TOPAZ ***

  • od moře 750 m

Hotel TOPAZ ***

  • od 17.10.2020
    do 21.10.2020
  • 4 noci
  • od 17.10.2020
  • do 21.10.2020
  • stravování:polopenze
  • doprava:
od 13 590 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Příjemný hotel s krásným bazénem leží na klidném místě v oblíbeném přímořském letovisku Bugibba. Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování s kvalitními službami za výhodnou cenu a chtějí poznat krásy ostrova.

nezávazně objednat

Příjemný hotel s krásným bazénem leží na klidném místě v oblíbeném přímořském letovisku Bugibba. Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování s kvalitními službami za výhodnou cenu a chtějí poznat krásy ostrova.


Popis ubytování

Příjemný hotel s krásným bazénem leží na klidném místě v oblíbeném přímořském letovisku Bugibba. Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování s kvalitními službami za výhodnou cenu a chtějí poznat krásy ostrova. V blízkosti hotelu se nachází různé obchůdky, bary a restaurace, samotné centrum letoviska s historickým náměstíčkem je vzdáleno cca 10 minut chůze. Krásná pobřežní promenáda a kamenité pláže se vstupem do moře po žebříku jsou vzdálené cca 750 m. Ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu najdete autobusovou zastávku, z které jezdí autobusy do Valetty, Cirkewwy, Melliehy atd. Hotel je tvořen 326 elegantně a účelně zařízenými pokoji. Za zmínku určitě stojí, že hotel klientům nabízí zdarma svoz na pláž Mellieha (nutno nahlásit den předem na recepci) a catering zajišťuje 4* Hotel Dolmen resort.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar u bazénu, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorech, pizzerie La Perla (s italskou kuchyní, otevřena pouze ve večerních hodinách), obchod se suvenýry, malá konferenční místnost, prádelna (za poplatek), herna, automaty s nápoji, kávou a malým občerstvením (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek), masáže (za poplatek)

Vybavení pokojů

příslušenství, fén, klimatizace, telefon, TV, trezor, set na přípravu teplých nápojů, téměř všechny pokoje balkón s výhledem na ulici (výhled na bazén za příplatek)

Sport, relaxace, zábava

velký venkovní bazén s malým brouzdalištěm pro děti, vnitřní bazén, herna

Vzdálenost od centra

900 m Bugibba

Vzdálenost od moře

750 m moře, promenáda, kamenité pláže se vstupem do moře po žebříku

Stravování

polopenze : snídaně – bufetové, večeře – bufetové

Proč právě sem

výhodná cena * oblíbené letovisko * nádherný velký bazén

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.