.

Hotel PARADISE BAY RESORT ****

  • od moře 50 m

Hotel PARADISE BAY RESORT ****

  • od 24.10.2018
    do 31.10.2018
  • 7 nocí
  • od 24.10.2018
  • do 31.10.2018
  • stravování:snídaně
  • doprava:
od 15 790 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Oblíbený, rozhlehlý hotel s výhledem na sousední ostrovy Gozo a Comino se nachází na klidném místě v severní části ostrova, na skalnatém výběžku.

nezávazně objednat

Oblíbený, rozhlehlý hotel s výhledem na sousední ostrovy Gozo a Comino se nachází na klidném místě v severní části ostrova, na skalnatém výběžku.


Popis ubytování

Oblíbený, rozhlehlý hotel s výhledem na sousední ostrovy Gozo a Comino se nachází na klidném místě v severní části ostrova, na skalnatém výběžku. Hotel tvořen 276 pokoji několika typologií zařízenými v maltském stylu, se nachází v blízkosti přístavu, z kterého vyplouvají lodě na ostrovy Gozo a Comino. Letovisko Mellieha s restauracemi, obchody a zábavními možnostmi je vzdáleno cca 6 km. Hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, potápění či poznávání Malty a přilehlých ostrovů.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, bar, obchůdek se suvenýry, tenisový kurt

Vybavení pokojů

příslušenství, SAT-TV, telefon, fén, Wi-Fi připojení (za poplatek), mini bar (za příplatek), set na přípravu teplých nápojů, klimatizace, balkon s částečným výhledem na moře
Na vyžádání za příplatek: pokoje s výhledem na moře (přístav a ostrovy Gozo a Comino), s výhledem na záliv Paradise Bay (a bazény) a junior suite (prostornější pokoje s výhledem na moře)

Sport, relaxace, zábava

3 venkovní bazény se slunečníky a lehátky, vnitřní bazén (otevřen v zimních měsících), dětské hřiště

Vzdálenost od centra

6 km Mellieha

Vzdálenost od moře

50 m malá soukromá kamenito-písečná pláž oddělena od hotelu jen silnicí, písečná pláž Paradise Bay cca 20 min. chůze (900 m)

Stravování

snídaně : bufetové, za příplatek možnost večeří nebo all inclusive

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.