.

Hotel BUGANVILIA ***

  • od moře 300 m

Hotel BUGANVILIA ***

  • od 24.07.2019
    do 31.07.2019
  • 7 nocí
  • od 24.07.2019
  • do 31.07.2019
  • stravování:snídaně
  • doprava:letecky
od 18 490 Kčcena za osobu
nezávazně objednat

Oblíbený hotel nabízí ubytování v apartmánech a nachází se v západní části Funchalu, cca 300 m od koupaliště Lido a pobřežní promenády.

nezávazně objednat

Oblíbený hotel nabízí ubytování v apartmánech a nachází se v západní části Funchalu, cca 300 m od koupaliště Lido a pobřežní promenády.


Popis ubytování

Oblíbený hotel nabízí ubytování v jednoduše zařízených apartmánech a nachází se v západní části Funchalu, ve svahu nad mořem, cca 300 m od koupaliště Lido a pobřežní promenády. V blízkosti se nachází restaurace, bary a obchody. Do historického centra Funchalu, které je vzdáleno cca 2 km, se můžete dopravit linkovým autobusem - zastávka cca 100 m od ubytování. Hotely Buganvilia a Mimosa tvoří společně s hotelem Estrelicia areál hotelového řetězce a sdílejí společně některé prostory. Buganvilia je hned první hotel v řadě, vhodný pro lidi, kteří mají problém s výstupem do kopce a Mimosa je v řadě třetí hotel na kopci v hotelové síti.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, výtah, parkoviště, bary, restaurace, obchod se suvenýry, Wi-Fi připojení, herna, stolní tenis, kulečník, šipky, tenisový kurt, dětské hřiště, venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní bazén, fitness centrum, vířivka, sauna. Masáže, automatický strojový trénink těla, babysitting a internet point za poplatek.

Vybavení pokojů

příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, SAT-TV, fén, telefon, trezor (za poplatek)
Jednoduše zařízená studia jsou dvoulůžkové (2 samostatné postele nebo manželská postel) s možností 1 přistýlky

Sport, relaxace, zábava

venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní bazén, fitness centrum, vířivka, sauna. Masáže, automatický strojový trénink těla

Vzdálenost od centra

2 km Funchal, zastávka linkového autobusu cca 100 m

Vzdálenost od moře

300 m koupaliště Lido

Stravování

snídaně : snídaně - bufetové

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.