.

Hotel ESTRELICIA ***

  • od moře 300 m

Hotel ESTRELICIA ***

  • od 23.10.2017
    do 30.10.2017
  • 7 nocí
  • od 23.10.2017
  • do 30.10.2017
  • stravování:polopenze
  • doprava:
od 19 990 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Hotel s bazénem se nachází v západní části Funchalu, ve svahu nad mořem, 300 m od koupaliště Lido a pobřežní promenády. Možnost dokoupení all inclusive.

nezávazně objednat

Hotel s bazénem se nachází v západní části Funchalu, ve svahu nad mořem, 300 m od koupaliště Lido a pobřežní promenády. Možnost dokoupení all inclusive.


Popis ubytování

Oblíbený hotel v turistické zóně, nedaleko koupaliště Lido a pobřežní promenády. Restaurace, bary a obchody najdete v blízkém okolí, samotné historické centrum Funchalu je vzdáleno 2 km. Zastávka linkového autobusu se nachází cca 200 m od ubytování. Hotel Estrelicia tvoří společně s hotely Buganvilia a Mimosa areál hotelového řetězce Doris a sdílejí společně některé prostory.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, výtah, parkoviště, bary, restaurace, obchod se suvenýry, Wi-Fi připojení, herna, stolní tenis, kulečník, šipky, tenisový kurt, dětské hřiště, venkovní bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky zdarma, babysitting a internet point za poplatek. Estrelicia je v řadě druhým hotelem na kopci v hotelové síti Doris.

Vybavení pokojů

jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje se dvěma samostatnými postelemi nebo dvoulůžkem, některé s možností 1 přistýlky, příslušenství, fén, TV-SAT, telefon, trezor (za příplatek) některé s balkonem nebo terasou (nelze garantovat) s výhledem na pevninu (pokoje s výhledem na moře na vyžádání za příplatek)

Sport, relaxace, zábava

vnitřní bazén, fitness centrum, vířivka, sauna

Vzdálenost od centra

2 km Funchal, zastávka linkového autobusu cca 100 m

Vzdálenost od moře

300 m koupaliště Lido

Stravování

polopenze : snídaně – bufetové, večeře – bufetové

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.