.

Hotel MELIA MADEIRA MARE *****

  • od moře 100 m

Hotel MELIA MADEIRA MARE *****

  • od 19.10.2018
    do 26.10.2018
  • 7 nocí
  • od 19.10.2018
  • do 26.10.2018
  • stravování:snídaně
  • doprava:
od 24 290 Kčcena za osobu
nezávazně objednat Dotaz na zájezd
Ceny žádejte u CK

Moderní, kvalitní hotel ideální pro náročné klienty, leží u pobřežní promenády Lido, jen 100 m od pláže a zároveň v blízkosti barů a restaurací.

nezávazně objednat

Moderní, kvalitní hotel ideální pro náročné klienty, leží u pobřežní promenády Lido, jen 100 m od pláže a zároveň v blízkosti barů a restaurací.


Popis ubytování

Moderní, kvalitní hotel ideální pro náročné klienty, leží u pobřežní promenády Lido, jen 100 m od pláže a zároveň v blízkosti barů a restaurací. Historické centrum Funchalu, do kterého se můžete dopravit autobusem (zastávka u hotelu), se nachází cca 3 km od ubytování.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, výtahy, TV salón, knihovna, kulečník, bufetová restaurace, italská restaurace à la carte, bar, společenská místnost s televizí, kadeřnictví, obchod se suvenýry, parkoviště,, 6 konferenčních sálů, venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu, fitness centrum, vnitřní vyhřívaný bazén, SPA - sauna, Jacuzzi, hydro masáž, hammam, tropické sprchy, salón krásy, masáže a mnoho dalších relaxačních procedur. Počítač s připojením na internet v prostorách knihovny za poplatek. Wi-Fi připojení v prostorách recepce a knihovny zdarma. Na pokoji je možnost připojení na internet za poplatek.

Vybavení pokojů

příslušenství, klimatizace, TV, fén, telefon, mini bar, trezor (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa s výhledem na pevninu
Na vyžádání za příplatek pokoje s výhledem na moře, pokoje superior, master suite a premier suite

Sport, relaxace, zábava

venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu, fitness centrum, vnitřní vyhřívaný bazén, SPA - sauna, Jacuzzi, hydro masáž, hammam, tropické sprchy, salón krásy, masáže a mnoho dalších relaxačních procedur

Vzdálenost od centra

3 km Funchal, zastávka autobusu u hotelu

Vzdálenost od moře

100 m mola se vstupem do moře po žebříku

Stravování

snídaně : snídaně - bufetové, možnost dokoupení večeří za příplatek

Mapa
.
Nezávazně objednat

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.