.

Cyklozájezd - Toskánsko

  • od moře 800 m

Cyklozájezd - Toskánsko

  • od 20.09.2019
    do 29.09.2019
  • 9 nocí
  • od 20.09.2019
  • do 29.09.2019
  • stravování:vlastní
  • doprava:autobusem
od 11 390 Kčcena za osobu
nezávazně objednat

Cykloturistické trasy Toskánska osloví jak zasvěcené obdivovatele kulturního dědictví, tak i milovníky romantické krajiny.

nezávazně objednat

Cykloturistické trasy Toskánska osloví jak zasvěcené obdivovatele kulturního dědictví, tak i milovníky romantické krajiny.


Popis ubytování

Cykloturistické trasy Toskánska osloví jak zasvěcené obdivovatele kulturního dědictví, tak i milovníky romantické krajiny. Je to idylický ráj vinic, polí vlčího máku, olivových hájů a sluncem prozářených kopců. Putováním touto krajinou s nádhernými výhledy se dokonale naplní vaše představy o italském venkově. Pokud by vám architektura a krajina nestačily, můžete odpočívat na krásných písečných mořských plážích a večer posedět u vynikajících vín. Městečko Mazzanta, ve kterém jsme ubytováni, leží přímo na pobřeží. Cykloetapy jsou cca 40km a vybrány tak, aby jste měli dostatek času si vše prohlédnout a bez problémů dojet na místo určení.

Vybavení hotelu

venkovní bazén, tenisové kurty, grill, Wi-Fi připojení

Vybavení pokojů

příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout

Vzdálenost od centra

400 m od centra města

Vzdálenost od moře

800 m od moře

Stravování

vlastní : vlastní stravování, apartmán je vybaven kuchyňkou se základním vybavením, lednicí, sporákem a mikrovlnou troubou.

Program

1.den: odjezd z Prahy v 19.00, nonstop cesta do Itálie
2.- 9.den: během našeho zájezdu navštívíme více či méně známá místa v Toskánsku. Krátkou zastávkou začneme druhý den v Pise, dále projedeme krásnou etapu pohořím Colline Matallifere, městečka Suvereto, Sassetta a podél pláží Castagneto Carducci, další den se vydáme trajektem na ostrov Elbu a čeká nás etapa severním pobřežím ostrova. V programu nevynecháme ani historickou Volterru, San Gimignano a střed vinařské oblasti Chianti - Sienu. Na závěr se projedeme podél Etruské riviéry z Livorna do Céciny. Poslední den, při zpáteční cestě do ČR, nás čeká prohlídka hlavního města Toskánska - Florencie.
10. den: příjezd do Prahy v brzkých ranních hodinách

Nezávazně objednat
Nabídka relevantních zájezdů

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.