Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Itálie - - Livigno

Livigno - výborné podmínky, skvělé lyžování

Livigno klienti vyhledávají, protože zde panují výborné podmínky pro lyžování v podobě výjimečné sněhové jistoty, slunečného počasí, čistého vzduchu, výkonných lanovek a dobrého propojení skibusem. Zimní dovolená se tu tak stává sázkou na jistotu.

115 km úžasného lyžování

Příjemný pobyt na zdejších svazích umocní skutečnost, že přístup do Livigna tvoří pouze jednosměrný 10 km dlouhý tunel. Nabídka lyžování v podobě 115ti km sjezdových tratí: převážná část sjezdovek (75 km) se nachází na jižním svahu Carosello, zbývající a většinou černé tratě (40 km) jsou na severním svahu Mottolino, kde se síť sjezdových tras každoročně dál rozrůstá.

Celkem km sjezdovek

Černé sjezdovky

Červené sjezdovky

Modré sjezdovky

115 km

10 (11 km)

54 (75 km)

38 (29 km)

 

Livigno - široké sjezdovky i rozsáhlý snowpark

Jaké lyžování je pro vás? Nejprudší sjezdovky podél kabinové lanovky Carosello jsou ideální pro rychlé carvingové oblouky. Mírnější, ale zato nádherně široké carvingové dálnice vedou z vrcholu Vetta Blesaccia. Tato strana je také výborná pro milovníky freeride lyžování. Na Monte della Neve na opačné straně údolí najdete samé špičkové sjezdovky. Cvičné terény se naproti tomu nalézají ve velkém počtu podél pěší zóny.

Ráj pro lyže i snowboard

Na své si přijdou nejen milovníci klasického lyžování, ale i snowboardu, pro které je v Livignu připravena U-rampa a další atrakce. Zdejší snowpark patří k nejrozsáhlejším a nejdokonalejším areálům tohoto druhu v celých Alpách, zimní dovolená se tu tak stává pestrou záležitostí.

Hurá na běžky

Na běžkaře čekájí dobře upravené stopy o celkové délce 40 km.

Další možnosti sportu a zábavy

  •     kluziště - Livigno
  •     krytý bazén, sauna - Livigno
  •     lyžařské školy a školičky
  •     diskotéky, bowling - Livigno
  •     noční lyžování - Livigno - Carosello
  •     svahy s moguly (boule)
  •     lyžování ve volném terénu, skialpinistické trasy, paraglinding

Livigno - ideální zimní dovolená

Horské městečko Livigno, v němž žije 5000 obyvatel, je skutečně ideální místo, pokud je pro vás zimní dovolená to pravé.

Blízko vyhlášených švýcarských středisek

Z celé oblasti Alta Valtellina je středisko vůbec nejblíže vyhlášenému švýcarskému zimnímu resortu St. Moritz.

Okolí, příroda, EU, bezcelní zóna, nákupy

Livigno a jeho okolí, které se táhne údolím do neobvyklé dálky 12 km, tvoří jedinečné národní parky Stelvio a Engadina. Stejně velkým lákadlem jako zdejší hory, přírodní krásy a dokonalé svahy je i poslední bezcelní zóna v Evropské Unii, která umožňuje výhodné nákupy za velmi přijatelné ceny.

Livigno - ubytování, zájezdy

V naší nabídce Livigno najdete kvalitní ubytování v hotelech od 2* do 4*. Věříme, že se váš vybraný hotel pro Vás stane druhým domovem, kam se rádi v budoucnu vrátíte. Kompletní přehled všech možností ubytování najdete v naší nabídce Zimní zájezdy Livigno

Livigno - počasí

V Livignu převládá klidné studené klima. Průměrná roční teplota se pohybuje okolo 3 °C. Hlavní zimní sezóna a nejlepší počasí pro lyžování jsou zde od prosince do února. Naopak nejteplejší počasí má Livigno v červenci, kdy se teplota pohybuje mezi 10 až 15 °C. V červenci také nastává období s největším počtem srážek, nejsušší měsíc je březen.

Livigno - to nejlepší ze zimní Itálie

Oblast Livigno patří mezi naše nejzajímavější zimní zájezdy do Itálie.

Přejeme krásné lyžování!

Hotely
Alpen-Village-Infinity-Pool-Livigno-Hotel (1).jpg
Itálie/Alta Valtellina/Livigno
od 14 840 Kč