Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Itálie - - Aprica

Aprica - skvělé lyžování po celou zimní sezónu


Aprica leží v jednom z nejdelších ledovcových údolí Evropy, 100 km dlouhém údolí Valtellina, a tvoří ho lyžařské areály Baradello, Palabione a Magnolta. Všechna jsou vzájemně velice dobře propojené. Lyžování na severních svazích přímo nad městem, ve výšce až 2.300 m. Sjezdovky jsou skvěle udržované a dovolují kvalitní lyžování od prosince až do dubna.

Lyžování všech kategorií


Náročné lyžaře potěší slušný počet černých sjezdovek, například 2,3 km dlouhá Pista Benedetti v Palabione s převýšením 780 m, Magnolta Inferiore (1,41 km, převýšení 470 m) nebo Valsesa Ovest v Baradellu (1,5 km, převýšení 322 m). Kdo má raději pohodové lyžování, dá přednost vyhlášené 6 km dlouhé modré sjezdovce Superpanoramica s převýšením 818 m. Zvládnou ji i začínající lyžaři a rozhodně si ji užije každý, kdo si potrpí na pěkné výhledy do kraje. Areál Baradelo obsluhuje moderní čtyřsedačku, která odbaví až 1800 lyžařů za hodinu.Celkem km sjezdovek Černé sjezdovky  Červené sjezdovky  Modré sjezdovky
 50 km  4 (7 km)  9 (13 km)  11 (31km)

Pro malé lyžaře


Aprica nabízí několik pojízdných koberců pro děti, z nichž jeden dokonce ve výšce 1800 m. Nabídka sjezdovek a škol lyžování pro malé lyžaře je naprosto excelentní.

Aprica - apres-ski


Čas po lyžování zpestří krytý bazén v Magnoltě s příjemným wellness centrem, venkovní kluziště a celá řada příjemných restaurací a barů.

Aprica - ubytování


V naší nabídce Aprica najdete kvalitní ubytování v hotelech od 2* do 3*. Věříme, že se váš vybraný hotel pro Vás stane druhým domovem, kam se rádi v budoucnu vrátíte.

Aprica - počasí


Průměrná roční teplota se ve středisku Aprica pohybuje okolo 4-5 °C. Zimní sezóna a nejlepší počasí pro lyžování jsou zde od října až do dubna. Naopak nejteplejší počasí má Aprica v červenci a srpnu, kdy se teplota pohybuje okolo 10 °C. Přejeme krásné lyžování !
Hotely
Posta.jpg
Itálie/Aprica/Aprica
od 6 380 Kč
1.jpg
Itálie/Aprica/Aprica
od 7 040 Kč
1.jpg
Itálie/Aprica/Aprica
od 7 230 Kč
2.jpg
Itálie/Aprica/Aprica
od 8 360 Kč
cris1.jpg
Itálie/Aprica/Aprica
od 10 050 Kč