Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Itálie - - Arabba - Marmolada

Další možnosti sportu a zábavy

    otevřené kluziště

    lyžařské školy a školičky

    paragliding

    heliski – panoramatický přelet okolo Sella Ronda; let helikoptérou nad horou Marmolada s následným sjezdem na lyžích

    svah s boulemi

    skialpinistické a extrémní volné lyžování - Sass Pordoi

Arabba / Marmolada - TOP lyžování v Evropě

Zimní resort Arabba/Marmolada v severoitalské provincii Belluno je považován za absolutní špičku lyžařské nabídky v celoevropském měřítku a je bezkonkurenčně nejvyhledávanějším lyžařským střediskem světově proslulého okruhu Sella Ronda.

Nekonečná, 12 km dlouhá červená sjezdovka

Symbolem oblasti, kterým se italské Dolomity pyšní, je známá hora Marmolada, která se tyčí do výše 3342 m. Z jejího vrcholku vede až do městečka Malga Ciapela nekonečně dlouhá červená sjezdová trať Pista Bellunese překonávající převýšení 1800 m a zajistí 12 km dlouhé lyžování.

Perfektní lyžování po celou sezónu

Perfektní a rychlý přesun opačným směrem z Malga Ciapely na vrchol Marmolady zajišťuje nedávno zrekonstruovaná kabinová lanovka. Lákavé je i lyžování na ostatních tratích, protože orientace svahů na sever zaručuje dostatek sněhu po celou lyžařskou sezónu a otevírá možnost lyžování jak na upraveném, tak na neupraveném terénu. Pokud vás lákají sněhobílé tratě přímo za městečkem Arabba, z údolí Malga Ciapela vás vyveze na vrcholek Passo Padon krytá vysokorychlostní čtyřsedačka. Novinkou loňské sezóny je šestimístná sedačka Masarei s kapacitou 2300 osob za hodinu. Lákavé nabídky zimní dovolené v této oblasti naleznete i v naší nabídce.

Celkem km sjezdovek

Černé sjezdovky

Červené sjezdovky

Modré sjezdovky

89 km

14 km

39 km

36 km

 

Arabba / Marmolada - nezapomenutelné lyžování

Nejdelší sjezdovka v Arabbě poskytne 4 km dlouhé lyžování Porta Vescovo s převýšením 875 metrů, která poskytne svým pokořitelům nezapomenutelné zážitky. Na náročnější lyžaře čeká 3,3 kilometru dlouhá Pista Fodoma s převýšením 900 m.

Arabba / Marmolada - lyžování pro náročné

Arabba/Marmolada nabízí 62 km sjezdovek většinou střední a vyšší obtížnosti. Jejich kvalita uspokojí požadavky i nejnáročnějších lyžařů, zejména díky několika závodním tratím, které patří k nejobtížnějším terénům pro lyžování v italských Dolomitech.

Arabba / Marmolada - jarní lyžování

Díky vysoko položeným tratím je středisko Arabba/Marmolada ideálním místem i pro jarní lyžování. Nádherné okamžiky na sněhu pod jarním sluncem zaručuje i samotný ledovec Marmolada.

Arabba / Marmolada - hurá na běžky

Nabídka pro běžkaře má podobu velmi lákavého okruhu dlouhého 15 km, který leží v lokalitě Malga Ciapela.

Arabba / Marmolada - super zimní dovolená

Pro lyžování v tomto středisku hovoří jasná fakta: pestrá paleta volných terénů a nepřeberné množství lyžařských extrémů včetně jedinečné nabídky heliski na královně Dolomit, dokonale udržované a přehledně značené tratě, na nichž je obvykle zajištěno umělé vytěžování.

Rychlá a pohodlná cesta na svah

Běžnou samozřejmostí je i vysokokapacitní moderní přepravní zařízení zaručující rychlou a pohodlnou cestu na svah a v neposlední řadě vás potěší nečekaně idylická atmosféra horských vesniček Arabba a Malga Ciapela, zatím ještě vzdálená masovosti turistických komplexů.

Arabba / Marmolada - ubytování, zájezdy

V naší nabídce Arabba / Marmolada najdete kvalitní ubytování. Věříme, že se váš vybraný hotel pro Vás stane druhým domovem, kam se rádi v budoucnu vrátíte. Kompletní přehled všech možností ubytování najdete v naší nabídce Zimní zájezdy Arabba / Marmolada

Arabba / Marmolada - počasí

V Arabba / Marmolada převládá studené klima. Průměrná roční teplota se pohybuje okolo 9 °C, v hlavní sezóně se teplota pohybuje okolo 0-1 °C. Hlavní zimní sezóna a nejlepší počasí pro lyžování jsou zde od listopadu do března. Naopak nejteplejší počasí má Arabba / Marmolada v červenci a srpnu, kdy se teplota pohybuje mezi 10 až 20 °C. V červenci také nastává období s největším počtem srážek, nejsušší měsíc je leden.

 Přejeme krásné lyžování !