Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Itálie - - San Martino di Castrozza - Passo Rolle

Další sportovní a zábavné možnosti

    kluziště

    krytý bazén, sauna

    lyžařské školy a školičky

    tenisové kurty, bowling

    paraglaiding

    diskotéky

San Martino di Castrozza / Passo Rolle - sjezdovky všech kategorií

Přímo z elegantního hotelového městečka San Martino vás vyveze kabinová či sedačková lanovka na pohodové červené carvingové sjezdovky největšího místního areálu Tognola-Ces, nebo do dobře vybaveného snowparku pro milovníky snowboardingu. V posledních letech se v areálu nahrazují staré vleky novými sedačkami, které výrazně zrychlují provoz střediska. Areál odlehlejšího Passo Rolle je sice menší, zato ale poskytuje díky velké nadmořské výšce ideální podmínky pro lyžování od prosince až do konce dubna. Výhodou jsou také prosluněné svahy se sjezdovkami pro lyžování všech náročností, od modrých pro úplné začátečníky až po černou, která se táhne z vrcholku Tognazza.

Celkem km sjezdovek

Černé sjezdovky

Červené sjezdovky

Modré sjezdovky

60 km

4 (10 km)

17 (28 km)

21 (23 km)

 

San Martino di Castrozza / Passo Rolle - rozmanité lyžařské tratě, noční lyžování i skialpinismus

San Martino di Castrozza je největším skiareálem v údolí pod Passo Rolle a skládá se ze tří částí. První je Col Verde, kde najdete ideální cvičné svahy i kvalitní noční lyžování, další dvě části, které jsou vzájemně propojené, nabízejí širokou paletu lyžařských radostí od nejnáročnějších černých tratí přes modré sjezdovky až po rozmanité a dlouhé červené trasy. Velmi zajímavá nabídka volného terénu uchvátí i vyznavače snowboardingu stejně jako stoupence skialpinismu. Přitažlivost tohoto střediska zvyšuje i lyžování na dokonale upravovaných tratích, účinný systém umělého zasněžování a výkonná síť 17 lanovek a sedmi vleků.

San Martino di Castrozza / Passo Rolle - lyžování v TOP italském středisku

Italové řadí toto středisko mezi domácí top desítku zimních resortů, takže potkat zde dámu v norkovém kožichu není žádné překvapení. Přitom odlehlejší poloha střediska dává i pocit soukromí a přináší ideální podmínky pro lyžování a pro příjemně prožitou zimní dovolenou. Ta se ovšem neobejde bez obligátního výjezdu na 2600 m vysokou Rosettu, kde se před vámi otevře mimořádně působivý pohled na okolní alpské velikány. Takže proč váhat - i vy zde můžete objevit lyžařský ráj plný kvalitních tratí a klidu.

San Martino di Castrozza / Passo Rolle - hurá na běžky

Pro běžkaře je zde připraveno 37 km upravovaných běžeckých tratí, jedna část okruhu je v horní části na Passo Rolle a druhá se nachází přímo ve vesničce San Martino di Castrozza.

San Martino di Castrozza / Passo Rolle - ubytování

V naší nabídce Kronplatz najdete kvalitní ubytování. Věříme, že se váš vybraný hotel pro Vás stane druhým domovem, kam se rádi v budoucnu vrátíte. Kompletní přehled všech možností ubytování najdete v naší nabídce Zimní zájezdy San Martino di Castrozza / Passo Rolle

San Martino di Castrozza / Passo Rolle - počasí

Průměrná roční teplota se ve středisku San Martino di Castrozza / Passo Rolle pohybuje okolo 5 °C. Zimní sezóna a nejlepší počasí pro lyžování jsou zde od prosince až do dubna. Naopak nejteplejší počasí má San Martino di Castrozza / Passo Rolle v červenci a srpnu, kdy se teplota pohybuje okolo 14 °C.

 Zimní dovolená v San Martino di Castrozza / Passo Rolle je na samotném vrcholu možností, které alpské lyžování skýtá.

Přejeme krásné lyžování !