Další sportovní a zábavné možnosti

    plavecký bazén

    diskotéka

    lázně

Pejo - pohodové lyžování

Pejo je malé vysokohorské lázeňské středisko v klidném stejnojmenném údolí obklopeném třítisícovými štíty Ortlerských Alp, pohodové lyžování pro všechny fanoušky zimních sportů. Nachází se na severu Itálie poblíž mnohem vyhlášenějšího Passo Tonale.

 Sjezdové tratě

Přes nevelký rozsah střediska můžete v Peju poznat nevšední lyžování, nejen díky úctyhodnému převýšení zdejších tratí v podobě 1200 výškových metrů, ale i díky atmosféře klidu, pohody a prostoru tolik vzdálených masové zimní turistice. Na místních sjezdovkách lze zažít i okamžiky, kdy budete na svahu při lyžování úplně sami. Nad městečkem Pejo (1400 m n.m.) se nachází nástupní stanice nové šestimístné kabinové lanovky vedoucí do centra střediska, odtud směřuje původní sedačka na vrchol areálu ve výšce 2340 m n.m.

Celkem km sjezdovek

Černé sjezdovky

Červené sjezdovky

Modré sjezdovky

14 km

2 (3 km)

5 (7 km)

4 (4 km)

 

Pejo - zimní dovolená v nedotčené přírodě

Velkým kladem Peja je okolní národní park Stelvio, kde najdete téměř původní nedotčenou přírodu vysokých italských hor. Nádherné je i zdejší panorama, kterému dominují vrcholy Monte Cevedale a Monte Vioz, vyznavače skialpinismu do oblasti Peja lákají zdejší pestré a ideální možnosti, které by jinde hledali jen velmi obtížně.

Další možnosti lyžování

Pro mnoho klientů je Pejo přitažlivé finančně zajímavým ubytováním a výhodnou polohou, pokud si chtějí zalyžovat v okolních známějších zimních rezortech. Do nejbližšího Cogola jsou to pouhé 3 km, do skirezortu Marilleva/Folgarida 15 km a do Tonale/Ponte di Legno 21 km. I nejvzdálenější Madonna di Campiglio je celkem dobře dostupná, po silnici je to do tohoto vyhledávaného střediska 34 km. V takovém případě je ale už nezbytný rozšířený skipas.

Pejo - hurá na běžky

Milovníci běžecké stopy mohou v Peju počítat s dokonale upravenými tratěmi v délce 18 km.

Pejo - relax ve vyhlášených lázních

Středisko Pejo provází i pověst vyhlášených lázní, takže v Pejo Terme si můžete po dni plném náročného lyžování užít i uvolňující a příjemnou relaxaci, ke které přispěje i zklidňující atmosféra této vysokohorské oblasti. V Itálii je navíc velmi oblíbená i minerální voda, která se zde stáčí.

Pejo - ubytování, zájezdy

V naší nabídce Pejo najdete kvalitní ubytování. Věříme, že se váš vybraný hotel pro Vás stane druhým domovem, kam se rádi v budoucnu vrátíte. Kompletní přehled ubytování najdete v naší nabídce Zimní zájezdy Pejo

Pejo - počasí

Průměrná roční teplota v Pejo se pohybuje okolo 7 °C. Hlavní zimní sezóna a nejlepší počasí pro lyžování jsou zde od listopadu do března. Naopak nejteplejší počasí má Pejo v červenci a srpnu, kdy se teplota pohybuje okolo 20 °C.

 Přejeme krásné lyžování !

Hotely
esterno3.jpg
Itálie/Skirama Dolomiti Adamello Brenta/Pejo
od 5 190 Kč
a-b.jpg
Itálie/Skirama Dolomiti Adamello Brenta/Pejo
od 5 490 Kč
1.jpg
Itálie/Skirama Dolomiti Adamello Brenta/Pejo
od 8 690 Kč